Domů > Work & Study Kanada, Pracuj a studuj v Kanadě

Studuj, pracuj a cestuj v Kanadě!

Prostřednictvím London Institute Praha můžete vyrazit za studiem a za prací do Kanady s těmito institucemi:

 

LSI Language Studies International

Jazyková škola LSI nabízí v rámci programu Work&Study placené i neplacené pracovní pobyty v Kanadě. Program zahrnuje intenzivní kurz angličtiny o rozsahu 20 či 30 hodin týdně a student musí absolvovat nejméně 12 týdnů kurzu. Škola studentům zajistí placenou práci na tři měsíce. Nejčastěji se jedná o práce v hotelech. Minimální věk 18 let. Přihlášku je nutné zaslat nejméně 12 týdnů předem.

LSI rovněž nabízí neplacené stáže na 6 až 12 týdnů. Před stáží musí student absolvovat alespoň 6 týdnů intenzivního kurzu angličtiny o rozsahu 30 hodin týdně.

Do Kanady lze rovněž za studiem a prací vycestovat se speciálním vízem Working Holiday, která jsou určena pro zájemce ve věku 18 až 35 let. Kanada každý rok udílí českým zájemcům 1000 víz, tato kvóta ještě nebyla pro letošní rok vyčerpána. Je však nutné reagovat co nejdříve. Držitelé víza mohou v Kanadě pracovat až 12 měsíců. Tuto možnost lze využít pouze jedenkrát za život. Škola LSI v rámci svého programu nabízí studentům s vízem Working Holiday pracovní umístění na nejméně 4 týdny. Před tím však student musí absolvovat nejméně 4týdenní kurz intenzivní angličtiny o rozsahu 30 hodin týdně.

 

INTERNATIONAL GATEWAY KELOWNA

Škola nabízí zprostředkování neplacených pracovních stáží, dobrovolnické práce i placené práce v Kanadě.

Neplacené stáže a dobrovolnické práce jsou určeny pro uchazeče, kteří předtím absolvují studium angličtiny alespoň o délce 4 týdnů v jazykové škole IGK. Jedná se o práci v cestovním ruchu, vzdělávání, sportu, v občanských společnostech či v zábavním průmyslu. Minimální věk je 16 let. Program trvá 2, 4, 8 či 12 týdnů a přihlásit se mohou studenti se znalostí angličtiny od mírně pokročilé úrovně.

Placené pracovní pozice pomáhá škola zajistit držitelům víza Working Holiday. Jedná se především o práci: na recepci hotelů, číšník, údržbář, úklid v domácnostech, práce v lyžařských rezortech (v půjčovně či instruktoři), pomocní kuchaři, mytí nádobí, práce na golfových kurtech, cestovní průvodci, sběrači ovoce či jiná práce na farmách, pomocná práce na stavbách, práce ve skladu atd.


 Kaplan International Colleges

Kaplan International Colleges svým studentům nabízí dlouhodobý program Work&Study. Studenti navštěvují kurz všeobecné angličtiny o rozsahu 15 - 21 hodin týdně, navíc jim škola zajistí tři pracovní pohovory u zaměstnavatelů v oblasti hotelnictví, cestovního ruchu a pohostinství (např. Starbucks) či u zaměstnavatelů jako jsou Zara nebo The body Shop. Minimální doba je 12 týdnů. Program je určený pro studenty od 18 let s minimální jazykovou znalostí na úrovni intermediate. Podmínkou je obdržet Working Holiday vízum.

Online test
Rychlý kontakt

Telefon: +420 224 811 043
Email: info@londoninstitute.cz

Pronájem učeben

po-pá: 12:30 - 18:00 hodin
so, ne, svátky: celý den
kapacita: 12 posluchačů

certifikát gdi s.r.o.
Novinky
18.9.2021

Z důvodu rekonstrukce prostor jazykové školy v Soukenické 1189/23 bude výuka probíhat na adrese Haštalská 2...

>> více
23.8.2021

PODZIMNÍ TERMÍNY KURZŮ 2021:  Intenzivní angličtina a pomaturitní studium: 20.9.2021 - 10.6.2022 Standa...

>> více
28.5.2021

Přihlas se na letní kurzy AJ! Na výběr jsou standardní večerní kurzy, přípravné kurzy na FCE, CAE a IELTS 2...

>> více
INZERCE / PARTNER

Intenzivní kurzy

London Institute Prague
Soukenická 23, Praha 1, info@londoninstitute.cz, Tel.: 224 811 043
question and answers facebook