Domů > Pomaturitní studium angličtiny Praha > Studijní pobyt v Londýně, pomaturitní studium v Londýně, Praha

Studijní pobyt v Londýně, pomaturitní studium v Londýně

Být studentem pomaturitního studia u London Institute má tu velikou výhodu, že se s námi můžete podívat přímo do Londýna a okusit, jak se vyučuje angličtina na jedné z našich partnerských škol.

Studijní pobyt v Londýně vedle studia angličtiny si však samozřejmě užijete i spoustu cestování a poznáte mnoho nového. Londýn je úchvatné, obrovské město, které si vás získá jak svou pestrostí a multikulturností, tak především svou angličtinou. Po zážitcích z Londýna se na angličtinu budete dívat úplně jinak. Budete ji chtít umět ještě mnohem víc!

Budete mít možnost využít jednotýdenní studium ve škole v Londýně. Orientační cena za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní na týden a zpáteční autobusovou jízdenku je 9 800.-Kč.

Ohlas studentky: 

"V Londýně bylo báječně a všem studentům co se tam chystají mohu jen doporučit. 

Ubytování bylo na jedničku, škola zajímavá, ale měla by větší efekt, kdyby tam člověk byl déle. Většina studentů tam byla přes měsíc a více. LTC dělá i hodně mimoškolních akcích, takže se tam člověk i když je na delší dobu může docela snadno chytit. 

Problémy jsem neměla naštěstí žádné. Neztratila jsem se, neokradli mne, pouze toho času bylo málo. Mám pocit, že jsem viděla vše a zároveň nic =) Vždycky někam vyrazila a cestou narazila na něco jiného, nedošla do cíle, ale přesto si to báječně užila. Stihla jsem dvě návštěvy kina (což byla trochu pracovní aktivita, věnuji se filmovému recenzenství) a dokonce muzikál. Počasí se také dalo unést. 

Jsem moc ráda, že jsem jela a pokud se poštěstí příští rok bych se tam podívala znovu. Nechala jsem si z LTC poslat tipy na nějaké levné ubytování v hotelu, tak se uvidí. 

Děkuji za tu příležitost. 

K.V."

Studentka Kateřina Vimmerová navštívila týdenní kurz intenzivní angličtiny v Londýně od školy LTC v rozsahu 20 hodin týdně. Ubytování se snídaněmi měla zajištěné u hostitelské rodiny.Online test
Rychlý kontakt

Telefon: +420 224 811 043
Email: info@londoninstitute.cz

Pronájem učeben

po-pá: 12:30 - 18:00 hodin
so, ne, svátky: celý den
kapacita: 12 posluchačů

certifikát gdi s.r.o.
Novinky
18.9.2021

Z důvodu rekonstrukce prostor jazykové školy v Soukenické 1189/23 bude výuka probíhat na adrese Haštalská 2...

>> více
23.8.2021

PODZIMNÍ TERMÍNY KURZŮ 2021:  Intenzivní angličtina a pomaturitní studium: 20.9.2021 - 10.6.2022 Standa...

>> více
28.5.2021

Přihlas se na letní kurzy AJ! Na výběr jsou standardní večerní kurzy, přípravné kurzy na FCE, CAE a IELTS 2...

>> více
INZERCE / PARTNER

Intenzivní kurzy

London Institute Prague
Soukenická 23, Praha 1, info@londoninstitute.cz, Tel.: 224 811 043
question and answers facebook