Domů > Studium jazyků v Irsku, angličtina v Irsku

Studium v Irsku, angličtina v Irsku

Studium angličtiny v Irsku na škole s tradicí. Při studiu v Irsku nejen zdokonalíte svoji angličtinu, ale poznáte i krásy Irska. Studium v Irsku patří mezi oblíbenou volbu mnoha studentů angličtiny.

 

CES – Centre of English Studies Dublin

Škola Centre of English Studies (CES) byla založena v roce 1979 a postupně pomohla tisícům studentům z celého světa zlepšit své znalosti. CES si získala pověst jedné z nejlepších jazykových škol. Nabízí jazykové kurzy vysoké kvality v příjemném a klidném prostředí. Během minulých let školu navštívili studenti ze 35 zemí světa.

Nabídka kurzů:

 • standardní kurzy angličtiny v Irsku – 20 nebo 26 lekcí týdně. Kurzy jsou pečlivě strukturovány pro zlepšení mluveného a písemného projevu, porozumění psaného textu.

 • kombinace skupinového kurzu s individuální výukou v Irsku - dopolední výuka (20 lekcí) je zaměřena na gramatické jevy a odpoledne 5 individuálních lekcí dle přání klienta.

 • letní kurzy pro dospělé v Irsku - během letních měsíců můžete spojit výuku anglického jazyka se zábavou. Škola připravuje bohatý kulturní program, výlety po okolí i do vzdálenějších míst.

 • standardní kurz AJ s možností studia anglo-irské literatury nebo obchodní angličtiny v Irsku -  studenti se věnují v dopoledních hodinách všeobecné angličtině a odpoledne je výuka specializována na anglo-irskou literaturu nebo obchodní angličtinu (26 lekcí týdně).

 • přípravné kurzy ke zkouškám FCE, CAE, CPE, IELTS v Irsku - přípravné kurzy se konají od září do prosince, od ledna do března (pouze FCE) nebo od března do června.

Ubytování: ve sdílených apartmánech i v irských rodinách, možnost jedno i vícelůžkových pokojů, se snídaní či polopenzí.

 

KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGE

Škola Kaplan International Colleges pořádá kurzy angličtiny po celém světě. Vede celkem 42 škol ve Velké Británii, Irsku, Spojených státech, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a na Maltě. Škola si zakládá na tom, že své destinace vybírá tak, aby docílila co nejefektivnější výuky v co nejvíce zábavném prostředí. Není výjimkou, že lekce probíhají na pláži, v parku či jinde v terénu mimo školu. "Kurz se školou Kaplan není jen o lekcích ve třídách, je to především životní zkušenost!" hlásá motto školy.

Kurzy v Irsku můžete navštěvovat v hlavním městě Dublin.

Nabídka kurzů:

 • Kurz všeobecné angličtiny - 20 lekcí týdně, pro studenty od 16 let, maximálně 15 studentů ve skupině
 • Kurz intenzivní angličtiny - 20 hodin všeobecné angličtiny + 8 hodin specializovaných hodin, pro studenty od 16 let, maximálně 15 studentů ve třídě
 • Individuální výuka - 5 či 10 hodin týdně, vhodné jako doplněk dalších kurzů, zaměření se na slabé stránky studenta, minimální věk 16 let
 • Obchodní angličtina - pro studenty s minimální jazykovou znalostí na úrovni intermediate, 28 hodin týdně, ve třídě 10-15 studentů, pro studenty od 16 let
 • Přípravný kurz na zkoušku IELTS - 20 či 28 hodin angličtiny týdně, pro studenty s minimální jazykovou znalostí na úrovni intermediate, kurz na pět až deset týdnů
 • Přípravný kurz na zkoušky FCE a CAE - 28 hodin týdně, pro studenty od úrovně intermediate, délka kurzu od dvou do 12 týdnů

 

Ubytování: škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách či ve studentské rezidenci. Studenti si rovněž mohou zvolit, zda chtějí polopenzi či plnou penzi.

MÁM ZÁJEM O STUDIUM V ZAHRANIČÍ
Irsko
certifikát gdi s.r.o.
Novinky
27.7.2023

PODZIM 2023:  Pomaturitní studium: 18.9.2023 - 7.6.2024 Standardní angličtina:  18.9.2023 - 25.1.2024 ...

>> více
21.4.2023

LÉTO 2023: od 10.7. - 31.8.2023 - Intenzivní kurzy od 9:00 do 12:00, úroveň od mírně pokročilých po pokroč...

>> více
17.2.2023

Kurz IELTS začíná příští týden! Přípravný kurz na IELTS bude probíhat od 21.2. - 13.4.23 každé úterý + čtvr...

>> více
INZERCE / PARTNER

Intenzivní kurzy

London Institute Prague
Soukenická 23, Praha 1, info@londoninstitute.cz, Tel.: 224 811 043
question and answers facebook