Domů > Brighton

Brighton

LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL

Může chlubit více než 40-ti letou praxí v jazykovém vzdělávání. Po celém světě má mnoho tisíc spokojených studentů. Jazykové kurzy poskytuje v mnoha různých destinacích po celém světě.

 Škola LSI se nachází pouhých 50 minut vlakem z centra Londýna. Brighton  je živé město ležící mezi mořem a překrásnou oblastí Sussex Downs. Pyšní se dvěma universitami a největším festivalem umění a komedie v UK.

 

Nabídka kurzů:

  • Standard 18 kurz – 18 lekcí týdně, 1 lekce trvá 50 min, max počet studentů ve třídě je 14. Pokrývá stejný rozsah dovedností, ale klade se zde větší důraz na konverzaci. Kurz je ideální pro studenty, kteří chtějí studovat v odpoledních hodinách. I když jsou hlavním cílem komunikativní dovednosti, dostane se Vám i denních lekcí zaměřených na gramatiku, čtení a psaní. Kromě toho si mohou studenti, kteří se chtějí připravovat na některou ze zkoušek, vybrat kurz s tímto zaměřením.

  • Intensive 30 kurz – 30 lekcí týdně, jazyková úroveň začáteční – pokročilý, délka kurzu 1-50 týdnů, věková hranice 16 +. Dopoledne (4 lekce) mají studenti stejný program jako v kurzu LSI Standard 20. Odpoledne (2 lekce) si můžete vybrat z řady možností, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Můžete navázat na Vaše nedostatky z dopoledních lekcí. Procvičovat si výslovnost a plynulý projev prostřednictvím diskusí různá témata, jako film a divadlo, mediální studie, aktuální dění, politika, místní kultura, výzkumy s využitím internetu. Ostatní možnosti se liší v závislosti na vaši jazykové úrovni a možnostech LSI centra, ve kterém studujete. Například: Příprava na zkoušky, Angličtina pro akademické účely – zde se procvičují dovednosti, jako je psaní poznámek a esejí, potřebných pro studium na univerzitě. Obchodní angličtina a podobně.

  • Odpolední kurzy - 10 lekcí týdně / 2 lekce denně/, jazykové úrovně středně pokročilý až pokročilý, zaměření na konverzaci, obchodní angličtinu i přípravu na zkoušky          

  • Plus kurzy – kombinace skupinových lekcí s individuálními. Tento doprovodný kurz je ideální v případě, že potřebujete extra pomoc s obecnými znalostmi nebo více specializovanou výuku. Doplňkové kurzy jsou poskytovány prostřednictvím 5ti nebo 10ti individuálních lekcí. Studijní plán si sestavíte se svým učitelem, přesně dle Vašich potřeb. Tento kurz si můžete zvolit jako doplněk ke kurzu Standard 20, nebo Intensive 30

  • Mini skupinové kurzy20,30 či 40 lekcí týdně, věková hranice 21 let, úroveň střeně pokročilý až pokročilý, dělka kurzu 1-4 týdny, maximální počet studentů je 5. V případě, že požadujete osobní a interaktivní přístup. Tento kurz zahrnuje obecnou gramatiku a dovednosti.  Zaměření na jednání, prezentace a schůzky – důležité pro firemní i neobchodní situace. Kurz je výbornou alternativou kurzů Standard 20 a Intensive 30 pro zralejší studenty

  • Individuální výuka„One to one“ individuální výuku lze objednat jako alternativu ke skupinovým kurzům  nebo samostatně

 

Ubytování: v anglických rodinách, možnost jedno i vícelůžkových pokojů, se snídaní, polopenzí či plnou penzí.  Dále škola nabízí plně vybavené residence v blízkosti školy.

Online test
Rychlý kontakt

Telefon: +420 224 811 043
Email: info@londoninstitute.cz

Pronájem učeben

po-pá: 12:30 - 18:00 hodin
so, ne, svátky: celý den
kapacita: 12 posluchačů

certifikát gdi s.r.o.
Novinky
18.9.2021

Z důvodu rekonstrukce prostor jazykové školy v Soukenické 1189/23 bude výuka probíhat na adrese Haštalská 2...

>> více
23.8.2021

PODZIMNÍ TERMÍNY KURZŮ 2021:  Intenzivní angličtina a pomaturitní studium: 20.9.2021 - 10.6.2022 Standa...

>> více
28.5.2021

Přihlas se na letní kurzy AJ! Na výběr jsou standardní večerní kurzy, přípravné kurzy na FCE, CAE a IELTS 2...

>> více
INZERCE / PARTNER

Intenzivní kurzy

London Institute Prague
Soukenická 23, Praha 1, info@londoninstitute.cz, Tel.: 224 811 043
question and answers facebook