Domů > > Press Centrum

2011

<< 2010 / 2012 >>
27/5/2011

Business worshopy i tradiční letní kurzy s London Institute

Renomovaná jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA funguje i přes léto a pro zájemce o studium cizích jazyků si připravila celou řadu tradičních kurzů i zajímavých novinek. Studenti se nově mohou těšit např. na workshopy business angličtiny, zvýhodněné kombinované kurzy či jazykové pobyty v zahraničí.

?Jako každé léto i tento rok jsme pro studenty připravili letní kurzy,? říká Jitka Jechumtálová, ředitelka jazykové školy LONDON INSTITUTE PRAHA: ?Můžete si vybrat z klasických kurzů angličtiny, francouzštiny a španělštiny, přípravy na cambridgeské zkoušky FCE a IELTS či  konverzačních kurzů. Velmi oblíbený je též intenzivní kurz angličtiny, který jede po celý rok a lze do něj vstoupit každé pondělí. Je určen dospělým i mládeži, která tak může v září oslnit učitele i spolužáky lepšími jazykovými znalostmi a pokroky v konverzaci.? Dále se příznivci jazyků mohou těšit na  výhodné ceny kombinovaných kurzů ? kombinace angličtiny a francouzštiny či španělštiny tak vyjde mnohem levněji.

LONDON INSTITUTE PRAHA také nabízí novinku v rámci business angličtiny. Jde o sérii letních workshopů, jež jsou určeny těm, kteří jazyk již ovládají, ale chybí jim praktická znalost obchodní angličtiny. Lektoři je tak provedou tématy jako je psaní životopisu a motivačního dopisu, představení, prezentace, obchodní psaní a další.

LONDON INSTITUTE PRAHA jako specialista na studium jazyků v zahraničí má co nabídnout i  těm, kteří dávají přednost učit se cizí jazyk mimo Českou republiku a vedle jazyku poznat též kulturu země. ?Mezi nejoblíbenější destinace patří Velká Británie a pak pro svou cenovou dostupnost Malta. Na své si přijdou také Ti, kteří chtějí studovat v Irsku, Německu, Francii, Itálii či Španělsku. Ze vzdálenějších destinací bych ráda jmenovala třeba Kanadu, Nový Zéland či Austrálii,? dodává Jitka Jechumtálová.

News
7.11.2017

New Courses Offered in Spring 2018 London Institute Prague presents new courses offered in Spring 2018: ...

>> more
28.8.2017

London Institute Prague presents new courses offered in Autumn 2017: Intensive English: 18.09. 2017 - 08.06...

>> more
ADVERTISING / PARTNER

Intenzivní kurzy

London Institute Prague
Soukenická 23, Praha 1, info@londoninstitute.cz, Tel.: 224 811 043
question and answers facebook